Довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади "

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади " щодо Біндус С.Р.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади " щодо Кононенко О.М.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади " щодо Біловол Л.І.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади " щодо Морозової А.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України " Про очищення влади " щодо Абдули Н.О.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Гуріної З.А.