Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області

Новини

Увага! Онлайн-опитування!

Дата створення: 10:27 11.08.2020

Увага! Онлайн-опитування! Державна служба якості освіти України проводить анонімне онлайн-опитування з метою вивчення готовності закладів загальної середньої освіти до початку нового 2020/2021 навчального року та визначення проблем, що потребують вирішення. Просимо Вас підтримати ініціативу Служби та прийняти участь у анкетуванні. Посилання на анкети: – анкета для учнів – https://forms.gle/fMAdH6vcJZTcFZwE7 – анкета для батьків – https://forms.gle/Niw5tdsJDKTSxS2L8 – анкета для педагогів – https://forms.gle/UmHSL61ZAuvU39o66 – анкета для керівників – https://forms.gle/CuyChyiJ1ZqQJZAz8 – анкета для засновників – https://forms.gle/yTmBj4xTYUKj547KA Опитування триває з 7 до 13 серпня 2020 року.

Увага! Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дата створення: 15:06 03.08.2020

Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42 було затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускниками Старовірівської об’єднаної територіальної громади.

Дата створення: 09:08 31.07.2020

Сьогодні, 31 липня 2020 року, відбулося урочисте вручення свідоцтв  про здобуття повної загальної середньої освіти 15 випускникам громади, 10 з яких – випускники Старовірівського ліцею та 5 – випускники Мелихівського ліцею. Здобувачів освіти вітали голова Нововодолазької районної ради Ротач Світлана Олександрівна, заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Мащенко Анастасія Миколаївна, голова Старовірівської сільської ради Біндус Микола Васильович та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Трегубова Оксана Анатоліївна.

01 серпня Старовірівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Старовірівської сільської ради відновить свою роботу.

Дата створення: 21:36 30.07.2020

Сьогодні, 30 липня успішно пройшов перевірку Старовірівський заклад дошкільної освіти щодо готовності відновити свою роботу в умовах адаптивного карантину. Приймальна комісія одноголосно прийняла рішення про відновлення роботи закладу з 01 серпня.

15 липня - ЗНО з географії

Дата створення: 07:51 15.07.2020

Ось і дочекалися свого останнього ЗНО у 2020 році випускники Старовірівської громади! Сьогодні, 15 липня, 6 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради об 11.00 годині складатимуть ЗНО з географії. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради, який очолює Трегубова Оксана Анатоліївна, створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

13 липня - ЗНО з біології

Дата створення: 18:21 13.07.2020

Сьогодні, 13 липня, 6 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з біології. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

9 липня - ЗНО з історії України

Дата створення: 11:05 09.07.2020

Сьогодні, 9 липня, 11 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з історії України. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

7 липня - ЗНО з англійської мови

Дата створення: 22:36 07.07.2020

Сьогодні, 7 липня, 3 юних представниці нашої громади - випускниці закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з англійської мови. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

2 липня - ЗНО з фізики

Дата створення: 07:25 02.07.2020

Сьогодні, 2 липня, 4 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складатимуть ЗНО з фізики. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.