ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО 2020 РОКУ

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

• математика — 25 червня;

• українська мова і література — 30 червня;

• фізика — 2 липня;

• іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;

• англійська мова — 7 липня;

• історія України — 9 липня;

• біологія — 13 липня;

• географія — 15 липня;

• хімія - 17 липня.

Оголошення результатів ЗНО учасників

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Проведення додаткової сесії ЗНО

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

ОСВІТА.UA