людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Сторінка на стадії наповнення

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Сільський будинок культури с. Миколаївка"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Миколаївка» з 05 лютого 2024 року.

09:00 05.02.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "СІЛЬСЬКИЙ КЛУБ С. СТАРОВІРІВКА"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський клуб с. Старовірівка» з 05 лютого 2024 року.

08:57 05.02.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Старовірівська Публічна бібліотека"Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека» Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області з 05 лютого 2024 року.

08:55 05.02.2024

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека» Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області з 10 січня 2023 року.

09:42 10.01.2023

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ С. СТАРОВІРІВКА""

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Старовірівка» з 17 травня 2022 року.

14:38 17.05.2022

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 01 грудня 2021 року.

12:05 01.12.2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Миколаївка» з 23 листопада 2021 року.

15:55 23.11.2021