Сторінка на стадії наповнення

Оприлюднення документів учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Сільський клуб с. Старовірівка" та КЗ "Сільський Будинок культури с. Миколаївка"

Протокол засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Сільський клуб с. Старовірівка" Старовірівської сільської ради та КЗ "Сільський Будинок культури с. Миколаївка" Старовірівської сільської ради від 26.02.2024 №1

14:34 01.03.2024

Оприлюднення документів учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека"»

Протокол засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Старовірівська Публічна бібліотека" від 26.02.2024 №1

14:18 01.03.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Сільський будинок культури с. Миколаївка"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Миколаївка» з 05 лютого 2024 року.

09:00 05.02.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "СІЛЬСЬКИЙ КЛУБ С. СТАРОВІРІВКА"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський клуб с. Старовірівка» з 05 лютого 2024 року.

08:57 05.02.2024

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Старовірівська Публічна бібліотека"Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека» Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області з 05 лютого 2024 року.

08:55 05.02.2024

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека» Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області з 10 січня 2023 року.

09:42 10.01.2023

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ С. СТАРОВІРІВКА""

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Старовірівка» з 17 травня 2022 року.

14:38 17.05.2022