2 липня - ЗНО з фізики

Сьогодні, 2 липня, 4 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складатимуть ЗНО з фізики. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі діти! Бажаємо вам успіхів та гарних результатів!