8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Дата: 08.05.2021 07:48

9 травня таїть в собі гіркоту за багатомільйонні життя солдатів та простих громадян, покладені на цей вівтар. День, коли слів не вистачає і емоції переповнюють до сліз, коли серце стискається при згадці про великі події, про велику перемогу! Нехай відзначення Дня Перемоги стане запорукою того, що подібне не станеться вже ніколи! Бажаємо світлого спокійного неба і щоб пам'ять зберігала важливість цього дня! Нехай буття буде щасливим, а здоров'я – міцним!

В Старовірівській громаді 9 травня 2021 року заплановані заходи присвячені 76-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

• Читання-реквієм та покладання квітів до пам’ятних знаків у с. Старовірівка, с. Миколаївка, с. Станичне, с. Караван, с. Слобожанське, с. Винники, с. ІV Старовірівка, с. Охоче;
  •  Виставка-реквієм «Пам’ять заради майбутнього» у Старовірівській публічній бібліотеці;
  • Виставка-пам’ять «Про мужність, героїзм та перемогу» у Миколаївській публічній бібліотеці;
  • Фотовиставка на вікнах Миколаївського сільського будинку культури до Дня пам’яті та примирення;
  • Виставка «Перемога в серцях поколінь» у Парасковіївській бібліотеці-філії;
  • Виступ учасників художньої самодіяльності у Старовірівському  сільському будинку культури;

- Онлайн концерт до Дня пам’яті та примирення від Миколаївського сільського будинку культури у соціальній мережі (фейсбук).