15 липня - ЗНО з географії

Дата: 15.07.2020 07:51

Ось і дочекалися свого останнього ЗНО у 2020 році випускники Старовірівської громади! Сьогодні, 15 липня, 6 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради об 11.00 годині складатимуть ЗНО з географії. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради, який очолює Трегубова Оксана Анатоліївна, створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі випускники! Бажаємо вам успішно справитися з завданням та отримати гарні результати!