ЗНО-2022

Дата: 04.11.2021 08:18

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

В Україні стали відомі терміни реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєструватися можна буде з 5 по 22 січня 2022 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Що стосується безпосередньо пробних ЗНО для абітурієнтів 2022 року, то вони пройдуть в наступні терміни:

• пробне ЗНО з української мови - 19 березня;
  • пробне ЗНО з української мови та літератури - 19 березня;
  • пробне ЗНО з історії України - 19 березня;
  • пробне ЗНО з математики та математики рівня стандарту - 26 березня;
  • пробне ЗНО з біології - 26 березня;
  • пробне ЗНО з географії - 26 березня;
  • пробне ЗНО з фізики - 26 березня;
  • пробне ЗНО з хімії - 26 березня;
  • пробне ЗНО з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 26 березня.

Результати пробного ЗНО-2022 з'являться на спеціальному інформаційному сервісі в різні дати. Так, 25 березня опублікують результати з української мови, української мови та літератури, а 1 квітня - з інших навчальних предметів. При цьому вартість тестування поки не визначена - її встановлять регіональні центри оцінювання якості освіти в термін до 20 грудня 2021 року.

ВІДОМІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудеться за графіком:

• фізика 23 травня
  • хімія 26 травня
  • українська мова, українська мова та література 31 травня
  • математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
  • іспанська мова, німецька мова, французька 6 червня
  • англійська мова 7 червня
  • історія України 10 червня
  • географія 14 червня – біологія 17 червня.

Результати тестування будуть опубліковані на інформаційних сторінках учасників до 30 червня.

Раніше повідомлялося, що стали відомі строки реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєструватися можна буде з 5 до 22 січня 2022 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, в Україні зміняться правила вступу громадян до вищих навчальних закладів. За новими правилами вступна кампанія проводитиметься вже наступного 2022 року.