Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

23 березня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та директорів публічних бібліотек Старовірівської сільської ради.

Результати конкурсу оголошено 23.03.2021 року (протокол №2 від 23.03.2021 р.)

З відеоматеріалами засідання конкурсної комісії бажаючі можуть ознайомитися у відділі освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.

Протокол засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та публічних бібліотек Старовірівської сільської ради №2 від 23.03.2021 р.

Протокол засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та публічних бібліотек Старовірівської сільської ради №1 від 11.03.2021 р.