20 травня - День вишиванки

Дата: 20.05.2021 08:42

20 травня 2021 року на базі КЗ «СБК с. Старовірівка» був проведений фестиваль-конкурс присвячений міжнародному святу «День вишиванки».  Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. В фестивалі брали участь всі бажаючі різної вікової категорії по десяти номінаціям:

• найкраща чоловіча вишиванка;
  • найкраща жіноча вишиванка;
  • найкраща дитяча вишиванка (хлопчик)/(дівчинка)
  • найкраща родинна вишиванка;
  • найстарший учасник у вишиванці;
  • наймолодший учасник у вишиванці;
  • найкраща автентична вишиванка;
  • найкраща авторська вишиванка;
  • вишиванка глядацьких симпатій.

Журі визнали переможців конкурсу в номінаціях, переможці були нагороджені грамотами, подяками і подарунками.

Щиро дякуємо колективам: КЗ «СБК с. Караван», КЗ «СБК с. Станичне», КЗ «СБК с. Охоче», КЗ «СБК с. Миколаївка», КЗ «СК с. Слобожанське», КЗ «СК с. Старовірівка», КЗ «СБК с. Старовірівка» за чудовий настрій свята.