Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускниками Старовірівської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 31.07.2020 09:08

Сьогодні, 31 липня 2020 року, відбулося урочисте вручення свідоцтв  про здобуття повної загальної середньої освіти 15 випускникам громади, 10 з яких – випускники Старовірівського ліцею та 5 – випускники Мелихівського ліцею. Здобувачів освіти вітали голова Нововодолазької районної ради Ротач Світлана Олександрівна, заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Мащенко Анастасія Миколаївна, голова Старовірівської сільської ради Біндус Микола Васильович та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Трегубова Оксана Анатоліївна.

Дорогі діти, від щирого серця бажаємо вам щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! У добру путь!