З Днем фізичної культури та спорту України!

Сьогодні професійне свято відзначають фізкультурники і спортсмени  України!                                                                         Щиро вітаю усіх причетних до справи спорту - діючих спортсменів, ветеранів галузі, юних вихованців спортивних шкіл, викладачів і тренерів, функціонерів спорту, вболівальників, прихильників фізичної культури і здорового способу життя, всіх причетних до справи розвитку культури фізичної!!! Зичу усіляких гараздів і нових перемог, сил духу і сили волі, здійснення мрій і досягнення вершин!!! Зі святом!!!

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради         Оксана ТРЕГУБОВА