ВШАНУВАННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

Дата: 15.03.2019 09:11

В закладах освіти Старовірівської сільської ради відбулися заходи щодо вшанування Тараса Григоровича Шевченка.

В Старовірівському ліцеї   відбулася виставка членів гуртка образотворчого мистецтва "Акварелька" до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка (керівник Сотнікова Л.І.).

13 березня у Мелихівському ліцеї відбувся захід, присвячений вшануванню великого Кобзаря - Т.Г. Шевченка. Учні (під керівництвом вчителя Шелковнікової Н.І.) розповіли про невмирущу славу та незламний дух поета і вшанували його, запаливши свічку пам'яті.

Учні 10 класу Старовірівського ліцею писали твір на тему: "Жінки у творах Т.Г.Шевченка"

А також взяли участь в українознавчій грі "Соняшник"