Дата: 08.05.2019 09:41

В Старовірівському ліцеї працює молодий спеціаліст - практичний психолог Чернова О.В.

Для досягнення мети психолог школи здійснює наступну діяльність:

1. Психологічний супровід процесу адаптації першокласників та п’ятикласників.

2. Створення системи роботи з обдарованими учнями початкових класів.

3. Психологічна просвіта вчителів щодо роботи з обдарованими учнями.

4..Соціально-психологічний патронат учнів, схильних до девіантної поведінки та дітей пільгового контингенту.

5. Психологічне консультування батьків.

6. Психологічний супровід дітей з особливими потребами.

7. Психологічна підтримка дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

8. Здійснення профілактики і превенції протиправної, агресивної, жорстокої, насильницької поведінки, кібербулінгу.

9. Формування позитивних міжособистісних відносин, сприятливого психологічного клімату, розвиток позитивного досвіду і здібностей здобувачів освіти з метою їхньої успішної соціалізації.

Якщо у вас виникла проблема, психолог допоможе вам знайти шляхи для її вирішення.

Отже, психолог - лише допомога у вирішенні проблеми, а не вирішує її за дитину. Він спрямовує дитину, дає можливість зрозуміти те, що насправді відбувається у житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід. Психолог не критикує дитину за його варіант вирішення проблеми, він не оцінює, він не чарівник, в нього не має чарівної палички. Психолог лише підтримує дитину та допомога їй.