Позашкільна освіта Старовірівської громади

Дата: 13.10.2020 10:09

Початок жовтня радував не лише сонячною та теплою погодою, а й приємною новиною про відкриття чарівної країни позашкілля у Старовірівській об’єднаній територіальній громаді.

Відтепер, на території нашої громади, працює комунальний заклад позашкільної освіти «Шанс»  Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області. Для своїх вихованців позашкільний заклад відкрив стежинку, на якій вони можуть зустрітися із творчістю, успішністю, наполегливістю, гармонійним розвитком та змістовим дозвіллям завдяки активізації роботи гуртків за напрямками: спорт, вокал, хореографія, театральне мистецтво, а також декоративно-прикладного та військово-патріотичного напрямку.

Двері відкриті для всіх, хто бажає виявити свої таланти!