22 січня - День Соборності та Свободи України!

Дата: 22.01.2021 10:33

Щорічно 22 січня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят - День Соборності та Свободи України.

В грудні 1918 року лідерами Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки був підписаний своєрідний поєднувальний договір, який увійшов в сучасну історію як «Акт злуки». 22 січня 1919 року він був публічно оприлюднений у Києві на Софійській площі.

Шановні мешканці Старовірівської громади, вітаємо Вас зі святом!

У цей святковий день бажаємо всім мешканцям нашої громади здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!