9 липня - ЗНО з історії України

Сьогодні, 9 липня, 11 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з історії України. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі діти! Бажаємо вам успішно справитися з завданням та отримати гарні результати!