Оголошення про реорганізацію Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області

Дата: 09.09.2021 11:46

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує про реорганізацію Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області  шляхом приєднання до Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області.

На підставі рішення Старовірівської сільської ради від 09.09.2021 № 1934 розпочато процедуру припинення юридичної особи – Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області (код ЄДРПОУ 22683703) шляхом її приєднання до Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області (код ЄДРПОУ 26451993).

Вимоги кредиторів до Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області приймаються упродовж двох місяців з дня опублікування повідомлення про її припинення до 10.11.2021 за адресою: 63240, Харківська область, Нововодолазький район, село Караван, вулиця Молодіжна, будинок 70.