A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Дата: 01.12.2021 12:05
Кількість переглядів: 128

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 01 грудня 2021 року.

Для участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

  1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
  4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно- правових актів.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
  7. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії  відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради такі документи:

 

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

 2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) документ про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;

7) копію паспорта громадянина України;

8) копію реєстраційної картки платника податків;

9) копію трудової книжки;

10) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

11) письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

   Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

           Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.


« повернутися

Вхід для адміністратора