День Конституції та День молоді в Старовірівській громаді

Дата: 02.07.2019 12:49

День Конституції та День молоді в Старовірівській об’єднаній громаді святкували разом в с. Мелихівка 29 червня. До святкування приєдналися художні колективи с. Старовірівка та с. Караван. Були присутні на святі і почесні гості: голова Нововодолазької районної ради Ротач С.О., заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Л.М., голова Старовірівської об’єднаної територіальної громади Біндус М.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Абдула Н.О., виконуючий обов’язки старости Мелихівського старостинського округу Рудаченко В.Г., виконуючий обов’язки старости Караванського старостинського округу Пасько С.М., голова Охоченської сільської ради Шестаков М.В. та заступник генерального директора Мелихівського СП Купрєєв Р.М. На святі також привітали випускниць Мелихівського ліцею та вручили їм цінні подарунки.

30 червня відбувся святковий концерт до Дня молоді в с. Старовірівка.