A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Дата: 29.10.2020 12:57
Кількість переглядів: 93

Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 29 жовтня 2020 року.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

  1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
  4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно- правових актів.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
  7. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

           Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.


« повернутися

Вхід для адміністратора