Привітання з Днем молоді та з Днем Конституції України

Дата: 25.06.2021 13:07

28 червня українці відзначають День Конституції - державне свято на честь прийняття Конституції України того ж дня у 1996 році.

Нехай це свято додасть сил для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди,  серця хай завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала.

Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

Міцного здоров’я всім, щастя, натхненної праці та успіхів для зміцнення нашої держави!

А в останню неділю червня в Україні традиційно  відзначається День молоді.

З нагоди свята бажаємо всім творчої енергії, незалежних думок, мирного неба, цікавого дозвілля, прихильності фортуни і лише правильних рішень у житті!

Молодість  не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

На базі СБК с. Миколаївка був проведений святковий концерт присвячений Дню Молоді. На святові взяли участь   всі заклади Культури Старовірівської громади. А саме: СБК С.Караван, СБК с.Старовірівка, СБК с.Станичне,  СБК с.Старовірівка, СБК с.Слобожанське,  СБК с.Охоче,  СБК с.Миколаївка.

Дякуємо всім учасникам за чудову святкову програму!