Проведення ІІ етапу Міжнародних конкурсів з української мови у Старовірівськії ОТГ

Дата: 18.11.2020 13:37

10.11.2020 та 17.11.2020 у Старовірівській ОТГ відбулися у дистанційному режимі ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі приймали участь здобувачі освіти 5 закладів загагальної середньої освіти. Для учасників конкурсу були створені умови  ураховуючи особливості адаптивного карантину в громаді, на підставі чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Головного санітарного лікаря України з питань протидії пандемії коронавірусу, а також з дотриманням учасниками та організаторами принципів академічної доброчесності відповідно до законодавства.