Навчальний семінар щодо впровадження НАССР

Сьогодні 30.03.2021 року на базі Старовіріської сільської ради відбулася нарада-навчання під керівництвом начальника Нововодолазького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ластовки Максима Анатолійовича. У порядку денному були розглянуті наступні питання:

• Організація харчування в закладах освіти та запобігання випадків харчових отруєнь та інфекційних захворювань.
  • Виконання вимог діючого законодавства України та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР в закладах освіти.

Серед присутніх на нараді були керівник, бухгалтер, провідні спеціалісти відділу освіти, директори, кухарі та відповідальні за харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Старовірівської сільської ради у кількості 30 чоловік.