Профорієнтаційні заходи у закладах освіти Старовірівської громади

Дата: 12.03.2021 14:24

Сьогодні, 12 березня 2021 року у КЗ "Слобожанський ліцей" та КЗ "Станичненський ліцей" відбувся профорієнтаційний захід під керівництвом провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Нововодолазької районної філії Харківського ОЦЗ, профконсультанта Назаренко Ю.В., яка провела бесіду з учнями 9-11 класів на тему: «Успішний вибір професії». Здобувачі освіти дізналися, що завдяки службі зайнятості вони можуть отримати професійно-технічну освіту та опанувати одну з 34-х професій Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учні мали змогу скористатися порадами фахівця щодо того, як вірно обрати для себе майбутню професію. Особливо корисним для старшокласників був тест на виявлення професійних здібностей за типом мислення, який вони пройшли разом з Юлею Володимирівною.