Конкурс на протипожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти".

Дата: 25.02.2021 14:24

З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності та збереження від вогню та інших надзвичайних ситуації навколишнього середовища, а такох в рамках співпраці Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Добровільного пожежного товариства України за інформаційною підтримкою журналу "Пожежа та техногенна безпека" запроваджено проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти", який триватиме з 5 лютого до 1 березня 2021 року.

Учні закладів освіти Старовірівської громади активно приймають участь у  Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти".

Дякуємо за творчий підхід і бажаємо перемог!