Змагання зі стрітболу

Дата: 26.05.2021 14:28

Сьогодні, 26 травня 2021 року, у Миколаївському ліцеї відбулись змагання зі стрітболу серед учнів (хлопці) середньої (5-9 класи) та старшої (10-11 класи) вікових категорій.

Переможці:

І міске: збірна команда Станичненського та Слобожанського ліцеїв (молодша категорія), Старовірівський ліцей (старша категорія);

ІІ місце: Охоченський ліцей (молодша категорія), Миколаївський ліцей (старша категорія)

ІІІ місце: Старовірівського ліцею (молодша категорія) та збірна команда Станичненського та Слобожанського ліцеїв (старша категорія).

ІV місце: Миколаївський ліцей (молодша категорія) та Охоченський ліцей (старша категорія)

За перше місце команда отримала подарунок від відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради - баскетбольний м'яч, а також кубки та грамоти отримали всі команди-переможці. Команди, що зайняли ІV місце отримали грамоту за участь у грі.

Вітаємо переможців!