Змагання з міні-футболу серед учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Старовірівської сільської ради

Дата: 18.09.2020 14:55

Сьогодні, 18.09.2020 року відбулося змагання з міні-футболу серед учнів 5-9 класів закладів освіти Старовірівської сільської ради.

6 команд громади учнівської молоді (КЗ "Старовірівський ліцей" (8-9 класи), КЗ "Старовірівський ліцей" (5-7 класи), КЗ "Миколаївський ліцей", КЗ "Власівська гімназія", КЗ "Старовірівська гімназія", КЗ "Караванська гімназія" та Старовірівська філія КЗ "Старовірівський ліцей" продемонстрували значну майстерність і гідну підготовку.

Вітаємо переможців:

І місце - КЗ "Старовірівський ліцей" (7-9 класи)

ІІ місце - КЗ "Старовірівська гімназія"

ІІІ місце - КЗ "Власівська гімназія"

та активних учасників : КЗ "Миколаївський ліцей", Старовірівська філія КЗ "Старовірівський ліцей" та КЗ "Старовірівський ліцей" (5-7 класи).

Кожна команда отримала подарунок від відділу освіти Старовірівської ОТГ - футбольний м'яч, а переможці отримали кубок та медалі. Зичимо нових перемог і успіхів!