Семінар працівників закладів культури Старовірівської громади

Дата: 17.02.2021 15:03

16 лютого відбувся семінар працівників закладів культури Старовірівської громадина базі Караванського сільського Будинку культури. Учасники семінару проаналізували методичні рекомендації, поділілись досвідом роботи, намітили плани на подальшу роботу. Дякуємо творчому колективу Караванського СБК в особі директора Пономаренко С.О. та художнього керівника Литовки М.О. за дружню та теплу зустріч у їхньому закладі культури.

Також 16 лютого 2021 року на базі Караванської бібліотеки-філії КЗ «Старовірівська Публічна Бібліотека», відбувся виїзний семінар-практикум «Сучасний літературний процес. Бібліотека. Книга. Читач.». Учасники семінару ділилися знаннями, а також надавали методичні рекомендації. Семінар відбувся у дружній, теплій атмосфері.