Успішний вибір професії

Дата: 17.02.2021 15:06

17 лютого у КЗ «Старовірівський ліцей» відбувся профорієнтаційний захід під керівництвом провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Нововодолазької районної філії Харківського ОЦЗ, профконсультанта Назаренко Ю.В., яка провела бесіду з учнями 9-11 класів на тему: «Успішний вибір професії». Юлія Володимирівна розкрила питання щодо давніх та популярних професій, а також професій, які є актуальними на сьогоднішній день. Учні мали змогу скористатися порадами фахівця щодо того, як вірно обрати для себе майбутню професію. Особливо корисним для старшокласників був тест на виявлення професійних здібностей за типом мислення, який вони пройшли разом з Юлею Володимирівною. Здобувачі освіти дізналися, що завдяки службі зайнятості вони можуть отримати професійно-технічну освіту та опанувати одну з 34-х професій Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На згадку всі учасники профорієнтаційного заходу зробили фото та отримали астрологічні прогнози для вибору професії.