А роки, як розсідлані коні летять, летять…

Дата: 30.06.2021 15:16

Сьогодні, 30 червня 2021 року, Соловйова Олена Григорівна відпрацювала останній день в якості директора Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради. Свою трудову діяльність вона продовжить на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи цього ж закладу. Голова Старовірівської громади Біндус Микола Васильович, колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради, директорський корпус Староврівської громади та педагогічний колектив подякували Олені Григорівні за багаторічну співпрацю, підтримку, чуйність і людяність, що створювали особливо дружню атмосферу у педагогічній спільноті громади, побажали натхнення, невичерпної енергії та міцного здоров’я.