Регіональний форум "Реформа сиситеми шкільного харчування"

Дата: 12.10.2021 15:19

8 жовтня 2021 року у Дніпрі за участю першої леді України Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

У форумі взяли участь:

• Олена Зеленська, Перша леді України;
  • Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України;
  • Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я;
  • Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки;
  • Ірина Новікова, заступниця Міністра економіки;
  • Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій;
  • Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
  • Ольга Піщанська, Голова Антимонопольного комітету України;
  • Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»;
  • Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Під час заходу відбулися виступи спікерів та дискусії, зокрема – щодо впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо.

Учасниками форуму стали представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

У складі делегації Харківської області взяли участь у форумі представники Старовірівської громади – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Оксана Трегубова та секретар Старовірівської сільської ради Людмила Балюк.