Робочий візит голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна до Старовірівської ТГ

Дата: 26.03.2021 15:40

25.03.2021 року Старовірівську територіальну громаду з робочим візитом відвідав голова Харківської обласної ради Артур ТОВМАСЯН. На зустрічі також були присутні голова Красноградської районної державної адміністрації Олександр КАЙДАШ та голова Красноградської районної ради Володимир ПТИШНИК.

Гості відвідали комунальний заклад Старовірівський ліцей Старовірівської сільської ради. Директор закладу Олена СОЛОВЙОВА провела екскурсію закладом та розповіла про хід навчального процесу, а також ознайомила з тими будівельними роботами, які відбулися та плануються в приміщенні ліцею.