Велопробіг - 2021 присвячений Дню Державного прапора та 30-й річниці Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2021 16:06

23 серпня 2021 року у с.Старовірівка відбувся Велопробіг-2021, присвячений Дню Державного Прапора та  30-ій річниці Дня Незалежності України.

Проводились велоконкурси у молодшій (6-9 років) та середній (10-14 років) вікових категоріях.   -  У велопробігу взяли участь всі учасники конкурсів та мешканці села. Маршрут велопробігу пролягав вулицями села Старовірівка. Святкового настрою та натхнення надавали яскраві синьо-жовті прапори, які майоріли на велосипедах любителів крутити педалі. Протягом всього маршруту жителі села радо зустрічали учасників, адже вперше за історію села вулицями Старовірівка був здійснений масовий велопробіг. Також, задля безпеки учасників було організовано супроводження поліцейськими екіпажами та медичними працівниками.

Після фінішу, який відбувся як і старт біля Старовірівської Будинку Культури, відбулося урочисте нагородження конкурсантів та номінантів

у чотирьох номінаціях: "наймолодший", "найстарший", "найпатріотичніший" учасники та "велосім'я". У цих номінаціях були відзначені: Цуканов Богдан - наймолодший учасник, Ємеляновська Галина - найстарший учасник."Велосім'я" - сім'я Цуканових,  в номінації "Найкреативніший" - кращими стала сім'я Агаркових. Призери у молодшій групі: Сотніков Артем - 1 місце, Полтанович Матвій - 2 місце, Цуканов Богдан - 3 місце. У середній групі: Волобуєв Дмитро  - 1 місце, Дяченко Єгор - 2 місце, Бєкєтова Софія - 3 місце. Всі учасники Велопробігу 2021 були відзначені пам'ятними значками,  отримали морозиво та чудовий настрій.