Профілактичні бесіди в закладах освіти Старовірівської громади

Дата: 01.12.2021 16:12

В рамках акції «16 днів проти насилля» в Охоченському та Миколаївському ліцеях 1 грудня відбулася зустріч зі старшим інспектором Красноградської ювенальної поліції Роменською Лідією. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в інтернеті. Особливу увагу приділили темі булінгу. Зустріч пройшла у формі діалогу. Учні отримали корисну інформацію та погодилися з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.