Змагання з волейболу

Дата: 15.12.2021 16:19

15 грудня 2021 року на базі Старовірівського ліцею відбулись змагання з волейболу серед закладів загальної середньої освіти Старовірівської

сільської ради (дівчата, старша та молодша вікові групи). В молодшій групі  призові місця посіли команди: І - Миколаївського ліцею, ІІ місце у команди Слобожанського ліцею.

В старшій групі: І місце у команди Старовірівського ліцею, ІІ місце у команди Миколаївського ліцею, ІІІ місце посіла команда Станичненського ліцею, ІV місце у команди Охоченського ліцею.

Команда - переможниця в старшій віковій групі здобула право взяти участь в районних змаганнях у м.Красноград серед громад Красноградського району. Бажаємо успіхів!