Всеукраїнський конкурс ”Новорічна композиція”

Дата: 07.12.2021 16:21

На виконання Плану на 2021 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452, Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 20 грудня 2021 року по 25 січня 2022 року проводить традиційний щорічний Всеукраїнський конкурс ”Новорічна композиція”. З 15.11 по 07.12.2021 року  14  учнів та 5 творчих колективів  Старовірівської ТГ взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі ”Новорічна композиція” . Мета і завдання конкурсу:

- пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи;

- розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;

- формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику;

- професійне самовизначення учнів;

- сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

На конкурс до Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості були відправлені роботи виконані в довільній формі за такими номінаціями: стилізована ялинка; новорічний букет; новорічна композиція; новорічний подарунок.