Вручення свідоцтв в закладах освіти Старовірівської громади

Дата: 04.07.2022 09:22

В закладах загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради відбулось вручення свідоцтв про здобуття базової середньої та повної загальної середньої освіти для 106 випускників 9-х та 11-х класів.

Світоцтва про базову середню освіту отримали 66 випускників, у тому числі 6 - ВПО.

40 випускників 11-х класів Старовірівської громади отримали свідоцтва про загальну середню освіту з них 1 - з відзнакою ( випускник Старовірівського ліцею Прокоф'єв В'ячеслав ).

Щиро вітаємо випускників!

Бажаємо здійснення мрій, впевненості та віри в майбутнє! Хай береже вас Господь і супроводжує удача! Хай небо над нашою країною знову буде мирним!