Навчання з представниками ГУ ДСНС

Дата: 25.11.2022 14:20

24 листопада 2022 року на базі Старовірівської сільської ради за сприянням представників навчального пункту АРЗ СП ГУДСНС України в Рівненськії області відбулись навчання з населенням стосовно дій у разі виникнення надзвичайної ситуації при виявленні вибухонебезпечних предметів, надання домедичної допомоги та дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації не території Красноградського району.

На навчаннях були присутні: голова Старовірівської сільської ради, старости старостинських округів Старовірівської сільської ради, директори закладів освіти Старовірівської сільської ради, спеціалісти Старовірівської сільської ради.