3 грудня - 300 років від Дня народження Г.С. Сковороди

Дата: 06.12.2022 01:48

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років з дня народження Г.С. Сковороди, видатного українського філософа, посвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога, богослова. Григорій Сковорода посідає унікальне місце в історії української та світової культури.

Пройшли роки та століття, а його талант бентежить людський розум і душу. Його спадщина – це цілюще джерело, з якого черпатимуть наснагу не одне покоління українців.

У закладах освіти Старовірівської ТГ було проведено літературні години, години спілкування, літературні читання, віртуальні екскурсії, присвячені діяльності Г.С. Сковороди.