3 грудня - Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 06.12.2022 01:51

3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням про необхідність виявити турботу і милосердя до людей з особливими потребами, до найбільш незахищеної частини суспільства.

Міжнародний День людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблеми цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спрости життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, де б люди не були виключені з соціуму через проблеми зі здоров’ям.

Бажаємо всім людям з обмеженими можливостями витримки, оптимізму, здоров’я, можливості втілити в реальність плани та задуми.

Не залишаймося байдужими!

У КЗ "сільський Будинок культури с. Старовірівка" Старовірівської ТГ завітали художник Ілля Грідін та майстриня з вишиванок Альона Жирова. Вони провели дня дітей змістьвні майстер-класи.