6 грудня - День Збройних сил України

Дата: 06.12.2022 12:27

Підніметься з руїн моя країна,

Бо мужності такої світ не знав.

Ліна Костенко

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від ворожого війська країни-агресора, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення окупованих територій.

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – це меч і щит України, наша опора і захист, Ви – спокій наших домівок . Спокій близьких – у Ваших надійних, сильних руках. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу нашої Батьківщини.

Дякуємо кожному і кожній. Під час війни, Ви даєте нам можливість працювати, Ви виборюєте нашу землю, наші кордони, нашу свободу. Ви пишете нашу історію і ми знаємо, що перемога близько.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Разом до перемоги!