Дата: 14.12.2022 10:26

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, є однією з найбільших катастроф в історії людства.

14 грудня 1986 року на ЧАЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

Сьогодні біля пам’ятних знаків ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС у селах Старовірівка‚ Миколаївка‚ Охоче були проведені мітінги пам’яті "Чорнобиль-біль, що в серце не згасає". Це подвиг наших земляків‚ які ціною свого здоров’я, навіть життя, врятували людство від страшної трагедії.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Низький уклін вам за вашу мужність і подвиг. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах. Мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя.