29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Дата: 30.01.2023 12:22

29 січня 2023 року в Україні відзначалася 105 річниця з часу бою на залізничній станції Крути між об’єднаним загоном добровольців на чолі з сотником Омельченком та російською більшовицькою армією під командуванням М.Муравйова. Бій під Крутами– це символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

29 січня в закладах освіти та культури Старовірівської громади пройшли тематичні заходи  «Бій під Крутами – пам’ять та героїзм». У закладах освіти під час годин спілкування здобувачі освіти читали вірші, демонстрували малюнки, були учасниками дискусій.

В закладах культури було організовано перегляд фільму «Крути 1918», оформлено виставки літератури «Крути – бій за майбутнє», проведено годину реквієм «Кров і вогонь з’єднались в серцях молодих»,  історичну відеогодину «Герої Крут – для нащадків взірець».

Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.

Низький уклін всім, хто бореться за нашу свободу зараз.