Засідання конкурсної комісії

Дата: 08.02.2023 16:17

Сьогодні, 08 лютого 2023 року, в залі засідань Старовірівської сільської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "СТАРОВІРІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА "СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Рішенням комісії було затверджено кандидатуру - Мельник Анну Вадимівну.

З відеоматеріалами засідання конкурсної комісії бажаючі можуть ознайомитися у відділі освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.

Протокол  засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "СТАРОВІРІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" № 2 від 08 лютого 2023 року.