15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 10:43

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, встановлений Указом Президента України в 2004 році.

Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі заслуговує на глибоку повагу. Ваші діти  пишаються своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед солдатами, яким не судилося повернутися живими на рідну землю.

Шановні ветерани! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні, щастя, добра та мирного неба над головою.

В Старовірівській громаді відбулося вшанування учасників бойових дій на території інших держав.