НМТ 2023

Дата: 28.02.2023 13:24

Оприлюднено демоверсію тесту НМТ з української мови

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант тесту НМТ з української мови.

Демонстраційний тест з української мови за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання аналогічний до вступного тесту, який буде застосований під час відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).

Загалом тестовий блок з української мови складатиметься із 30 завдань: 10 завдань з вибором однієї відповіді з 4 варіантів відповідей, 15 – з вибором однієї правильної відповіді з 5 варіантів та 5 завдань на встановлення відповідності (4 з 5).

Максимальна кількість тестових балів за тест з української мови складе 45 балів. Для отримання 100 балів за шкалою 100–200 балів для вступу необхідно буде набрати 5 тестових балів.

Частина тесту з української мови не міститиме завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.

На роботу з демонстраційним тестом «Українська мова» відведено 60 хвилин. Однак під час проходження мультитесту вступник самостійно зможе розподіляти час, відведений на виконання трьох предметних блоків. Усього на виконання мультитесту буде відведено 180 хвилин.