209 років з народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 16:43

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – безсмертного поета та пророка.

Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава України. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави, гіркої долі та боротьби за волю і свободу, а ще виразником власних сподівань і прагнень.

Для свого рідного народу він залишив спадщину – вірші, які входять до збірки «Кобзар» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам.

Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину».

Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар!

В Старовірівській громаді заклади освіти та культури долучилися до відзначення Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.