Відкриття "Класу безпеки" в Миколаївському ліцеї.

Дата: 17.04.2023 08:27

14 квітня 2023 року в Миколаївському ліцеї відкрито "Клас безпеки". Ця подія відбулася за участі голови Старовірівської громади Миколи Біндуса, старости Миколаївського старостинського округу Олени Салькової, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Людмили Біловол та представників ГУ ДСНС: головного фахівця Красноградського районного управління ДСНС Станіслава Дорожко, провідного інспектора Красноградського районного управління ДСНС Руслана Піддубного.

Відповідно до Регіонального плану заходів щодо створення класів безпеки у закладах освіти Харківської області на 2023 рік" в Старовірівській громаді планується відкрити ще два таких класи в закладах загальної середньої освіти.

Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.