26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Дата: 26.04.2023 08:45

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

В Старовірівській громаді відбулось покладання квітів до памятного знаку чорнобильцям у селах: Охоче, Миколаївка та І Старовірівка.

Ми схиляємо голови  перед пам`яттю тих, хто загинув  у цій боротьбі.

Ми закликаємо зберігати пам`ять Чорнобиля і  вшанувати мужність тих  ліквідаторів, які живуть сьогодні поряд з  нами.

Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції! Сердечно бажаємо вам і вашим родинам    міцного здоров’я, життєвої енергії та наснаги, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Нехай щира людська подяка зігріває ваші серця, опалені загравою Чорнобильської катастрофи.